GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI

Atviruose ir ne visada patogiuose podkasto pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Podkastas yra nepriklausomas ir gyvuoja tik klausytojų ir rėmėjų dėka. Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais nemokamai dalintis su visais! Prisidėk ir tu.

„Drąsa man neturi nieko bendra su adrenalinu, heroiškumu. Drąsa yra, kai išdrįsti kažką daryti, kažką keisti – nesvarbu, ar tau tai komfortiška, ar bijai,“ – naujame epizode reflektuoja keliautojas Algimantas Kuras, kuris į 20-ies dienų pavojingą kelionę Grenlandijos ledynais, draugams nebegalėjus vykti kartu, leidosi vienas.

 

Tai pokalbis apie drąsą, kaip galbūt nesame jos pratę priimti. Išdrįsti bijoti, pasiduoti, pasitraukti, abejoti, priimti sudėtingus sprendimus ir atsakomybę už juos, pažiūrėti į savo tamsiąsias puses ir jų neatstumti, pripažinti savo klaidas ir neieškoti kaltų.

Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė

Montažo redaktorė – Kata Bitowt

Muzika – Filipe Raposo

Vizualinis identitetas – Regina Stonytė

Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

Pokalbių garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio“. Pokalbis įrašytas VU radijo stoties „Start FM“ studijoje. Podkasto draugai – portalas 15min.

Prisidėk prie podkasto gyvavimo kasmėnesine suma Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto taip pat klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

spotify-podcast-badge-blk-wht-660x160.pn
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ