GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI – podkastas apie vidinį žmogų

EP 27: ALVYDAS ŽABOLIS

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

„Kai žmogus pradeda galvoti ir veikti, kad jo „aš“ baigiasi ties jo kūnu, rūbais, banko sąskaita, jo butu ir jo šeima, prasideda dekadencija“, – sako investuotojas Alvydas Žabolis, mąstydamas apie bendruomenės veikimo principus.

 

Šįkart epizodo svečias padeda plačiau žvilgtelti ne tik į visuomenę, kaip į kartu kuriantį organizmą, bet ir į organizaciją bei žmonių tarpusavio santykius stiprinančias vertybes. Platus matymas – neabejotinai vienas vertingesnių pašnekovo gebėjimų, neleidžiantis užsidaryti individualių poreikių tenkinimo ratuose. 

 

Alvydas pakviečia pagalvoti, koks žmogus vertingas šių dienų bendruomenei. Kuo svarbus emocinis intelektas ir gebėjimas bendradarbauti? Kaip idėjų hierarchija keičia santykį organizacijoje? Galiausiai, ką žmogui duoda jį supančios ribos?

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Podkasto garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio

Pokalbis įrašytas Vilniaus universiteto radijo stotyje „Start FM

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus pirmas!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ