GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI – podkastas apie vidinį žmogų

EP 29: ANDRIUS GRIGORJEVAS 

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus anksčiau nei kiti --> Patreon

„Keblėja patys fundamentaliausi dalykai, kurie visąlaik buvo pakankamai aiškūs. Kai esi kasdien paniręs technologijose, labai retai susimąstai apie tuos kritinius lūžio taškus. Kai tavęs paklausia, ar čia tavo draugas, pagalvoji „o kas yra draugas?“ – technologijų ir skaitmeninių įrankių indėlį į mums įprastas reikšmes permąsto semiotikas ir rinkodaros strategas Andrius Grigorjevas.

 

Taip jau yra, kad mažiausiai dėmesio kreipiame į mums įprastus dalykus ir veiksmus. Tai atrodo natūralu. Nekvestionuojame, kaip keitėsi tarpusavio santykis į mūsų gyvenimus įsipynus telefoniniams pokalbiams. Dabar žmones jungia dar daugiau skaitmeninių bendravimo formatų ir formų, kurie mums diktuoja sąlygas ir taisykles, dažnai palengvindami realybėje vis sudėtingėjantį bendravimą.

 

Įvairialypė pašnekovo patirtis padeda akyliau peržiūrėti, kaip įprastais tapę skaitmeniniai įrankiai ir erdvės keičia mūsų santykį su mirtimi, kitais žmonėmis, atsakomybe už savo veiksmus, sėkmės rodikliais, informacija, tapatybe.

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Podkasto garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio

Pokalbis įrašytas Vilniaus universiteto radijo stotyje „Start FM

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse.

Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ