GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI

Atviruose ir ne visada patogiuose podkasto pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Podkastas yra nepriklausomas ir gyvuoja tik klausytojų ir rėmėjų dėka. Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais nemokamai dalintis su visais! Prisidėk ir tu.

„Abejoju, kad realiame pasaulyje egzistuoja aiškios nuomonių stovyklos. Greičiausiai jos išryškėja tik medijose ir socialiniuose tinkluose, nes ten labai problemiška rodyti pilkąją zoną, o tarp kraštutinių pozicijų yra didžioji dalis žmonių“, – naujame epizode svarsto Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto docentas, psichologas Antanas Kairys, analizuojantis kaip medijos veikia žmonių psichologiją.

 

Neieškodami paprastų atsakymų, pokalbyje plačiai pasvarstom, kokią rolę žiniasklaida ir socialiniai tinklai užima krizinėse situacijose ir konfliktuose, kaip formuojasi kraštutinės nuomonės ir ar tokios neturėjimas – silpnumo požymis? Galiausiai pažiūrim į kritinį mąstymą ir kodėl jo kūrimui toks svarbus susipažinimas su priešinga nuomone atrodo grėsmingas mūsų tapatybei. 

Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė

Montažo redaktorė – Kata Bitowt

Muzika – Filipe Raposo

Vizualinis identitetas – Regina Stonytė

Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

Pokalbių garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio“. Pokalbis įrašytas VU radijo stoties „Start FM“ studijoje. Podkasto draugai – portalas 15min.

Prisidėk prie podkasto gyvavimo kasmėnesine suma Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto taip pat klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

spotify-podcast-badge-blk-wht-660x160.pn
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ