EP 6: ARŪNAS GELŪNAS

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Šiuolaikinis pasaulis teigia tokią iliuziją, kad gyvenimas gali būti minkštas ir pūkuotas, tačiau niekada taip nebuvo. Tokia iliuzija yra pražūtinga, nes galiausiai ji tave sunaikina“, – svarsto filosofas Arūnas Gelūnas. 

 

Kukli filosofo etiketė Arūnui pristatyti yra tikrai per skurdi, mat jam teko išmėginti ir menininko–kaligrafo, Kultūros ministro, Lietuvos ambasadoriaus prie UNESCO ir Seimo nario amplua. Įdomu tai, kad pokalbio metu pavyko pakviesti bene visus Arūno asmenybės dėmenis bendrai diskusijai. 

Nardydami tarp temų kalbame apie lengvus pasirinkimus, stereotipinio mąstymo galią, nuolatines dvejones, vidinį karą tarp blogio ir gėrio, (pasi)tikėjimo svyravimus, žmogaus silpnumą ir, be abejo, sunkų ir neatsiejamą galios pozicijos bagažą.

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Garso reikalų konsultantai – Justinas Dūdėnas ir Kata Bitowt

Muzika – Komiku

Prisidėk prie pokalbių svarbiomis temomis kūrimo – tapk podkasto globėju ir draugu Patreon.

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, Stitcher, Google podcasts ir visose podkastų klausymo programėlėse. Be to galite prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ