EP 20: ARVYDAS GRIŠINAS

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Kai viskas nuolat keičiasi, kai visas tavo gyvenimas yra virstanti mišrainė, galbūt už to nėra nieko stabilaus, nėra nieko, ką tu gali atpažinti kaip tikrovę, kaip tiesą, nes tai tuoj pasikeis“, – svarstydamas apie nesibaigiančio šios epochos virsmo poveikį žmogui, sako politikos antropologas Arvydas Grišinas. 

 

Tikriausiai visi kartais pastebime, kaip greit viskas pabosta, kaip norisi vis kažko naujo, o spėt maitinti savo vidinį žvėrį nėra lengva. Man taip yra su informacija, požiūriu, nuomonėmis, mintimis. Kartais atrodo, kad sutikti panašiai mąstantį žmogų tampa nebeįdomu. Kiek gi galima pritariančiai linksėti galva? Tuomet norisi kažko naujo, kitokio kampo, kontroversiškos minties, kuri pakviestų pažiūrėti į situaciją naujai. 

 

Pokalbis su Arvydu pakviečia į daug ką žvilgterti naujai. Tai nereiškia, kad tokia yra nauja tiesa. Tai pasiūlo savęs paklausti, ar ji išvis yra? Ar dar egzistuoja aiški riba tarp tiesos ir melo? Ir kas formuoja tavo tiesą, tikrovę?

 

PASTABOS: pokalbyje minimas Arvydo tekstas ČIA.

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Podkasto garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio

Pokalbis įrašytas Vilniaus universiteto radijo stotyje „Start FM

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus pirmas!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ