GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI

Atviruose ir ne visada patogiuose podkasto pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Podkastas yra nepriklausomas ir gyvuoja tik klausytojų ir rėmėjų dėka. Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais nemokamai dalintis su visais!

EP 37: DAINIUS JAKUČIONIS

PAPILDOMAS EPIZODAS | „Mūsų saugumas susijęs su žinojimu, kad viskas bus taip, kaip aš galvoju, kad bus ir jeigu viskas daugmaž taip ir vyksta, aš jaučiuosi saugus. Jeigu staiga kažkas gyvenime atsitinka nebe taip kaip aš tikiuosi, smegenyse įsijungia pavojaus varpas, kuris sako, kad kažką reikia daryti, kad jaustumėmės saugūs“, – apžveldamas dabartinę ore tvyrančią nerimo būseną, sako gydytojas, psichoterapeutas Dainius Jakučionis.

 

Pokalbyje žvilgtelim į žmogų, jo reakcijas ir būsenas, iššauktas netikėtų pastarųjų savaičių įvykių ir radikalių pasikeitimų mūsų gyvenimuose. Lengvumo, supratimo ir žinojimo suteikiantys pasvarstymai su Dainiumi, tikėtina, leis šiek tiek lengviau įkvėpti ir prisijaukinti naują, nepažintą ir mus visus šiek tiek bauginantį laiką. 

Interviu ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Filipe Raposo

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk, Start FM eteryje ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ