EP 15: DANUTĖ KALINAUSKAITĖ

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Toks mano sukirpimas – aš negaliu daryti taip, kaip mane spaudžia aplinka. Ir šiaip tenka daryti daug dalykų, kurių nenori daryti. Jeigu darysiu, kas man neskirta, tiesiog būsiu ne aš, nesutapsiu su savimi, o tai yra labai blogas dalykas. Tai tas pats kaip senstančiai moteriai bandyti žūtbūt likti jaunai“, – kalbėdama apie savo kūrybą, sako rašytoja Danutė Kalinauskaitė.

Nieko nebenustebinsiu, tai dar viena aštri podkasto pašnekovė, nevyniojanti nei žodžio, nei savasties į vatą. Danutė yra tragikomiškų gyvenimo istorijų ir aštrių detalių kolekcionierė, kurios mūsų pokalbyje persipina su asmeninėmis įžvalgomis ir patirtimis. Pinigai ožkos pilve, protezai vietoje karūnos, fiktyvūs fanarai ir kastetai iš juvelyrikos painiojasi su greitėjančio laiko pasekmėmis, žmogiškumo paieškomis ir savasties saugojimu.

 

PASTABOS: norvegų antropologas Thomas Hylland Eriksen, Sigito Parulskio tekstai lrytas.lt, Mathias Enard „Kompasas“, rašytoja Nora Iksten.

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Pokalbio garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio“.

Pratęsk pokalbius prisidėdamas prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje.

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ