EP 14: EUGENIJUS LAURINAITIS

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Dauguma rezultatų, kurių pasiekiame, yra trumpalaikiai. Juos labai greitai pakeičia kiti, bet vis vien kiekvieną kartą siekiame tobulybės. Kuriems galams, jei po dviejų savaičių tą tobulybę išmesim į šiukšliadėžę?“, – aštrumo ir taiklumo pokalbyje negaili psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis. 

 

Koks keistas sutvėrimas yra žmogus! Nors lyg ir suvokiame, kad savo šešėlio aplenkti nepavyks, vis vien bandome bėgti dar greičiau. Įdomu, kas kursto tokį norą lenktyniauti – konkurencinga šių dienų visuomenė ar viltis į savo atžalas dedantys tėvai? Pašnekovo atsakymai – įtikinantys ir nevisuomet glostantys.

 

Epizodo svečias – bene daugiausiai kamantinėjamas psichoterapeutas Lietuvoje. Tačiau įdomiausia tai, kad aštrios Eugenijaus mintys nepabosta – jis kaskart ištraukia kažką negirdėto ir aktualaus. 

 

Šįkart bandome sudėlioti į vietas tobulumo paieškas darboholizme, toksiškus santykius, prieraišumą, savivertės formavimą, malonumo vaikymąsi santykiuose, priklausomybę nuo aplinkos vertinimo, o pokalbį pradedame nuo... Eugenijaus mėgiamos muzikos.

PASTABA: pokalbyje minėta knyga – Martin Rees „Our Final Hour“

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Pokalbio garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai Dropaudio“.

Prisidėk prie pokalbių svarbiomis temomis kūrimo – tapk podkasto draugu Patreon.

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ