GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI – podkastas apie vidinį žmogų

EP 25: EVALDAS DARULIS

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Tu esi laisvas, niekas neturi tau aiškinti, kad turi eiti į bažnyčią ar išpažinties“. Tokiais žodžiais brolis Evaldas nustebino jaunuolį, kurio mama paprašė kunigo liepti sūnui eiti išpažinties. O apstulbusiai mamai pridūrė „kada jis pats nuspręs, tada ir ateis.“ Už savaitės jis atėjo pats.

 

Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas, brolis pranciškonas Evaldas Darulis sako, kad savo pašaukime jis siekia nemoralizuoti ir neaiškinti, ką žmogus turi daryti ir kaip gyventi. Brolis Evaldas tiki, kad horizontalus bendravimas kuria žymiai didesnę vertę, o brolių pranciškonų pašaukimas yra būti žmonių draugais, ne statyti save aukščiau jų.

 

Su broliu Evaldu kalbamės apie neturėjimą nieko savo, pinigus, nuolankumo jėgą, didžiausias žmogaus baimes, LGBT+ bendruomenės susitikimus bažnyčioje ir kraujuojančiomis kojomis įveiktą 130 km bėgimą. Be to aptariam, ko šių dienų lyderiai galėtų išmokti iš Kristaus ir Šv. Pranciškaus lyderiavimo patirčių bei tai, ko jis visai nepasiilgsta iš pasaulietiško gyvenimo.

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Podkasto garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio

Pokalbis įrašytas Vilniaus universiteto radijo stotyje „Start FM

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus pirmas!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ