EP 2: GABIJA VITKEVIČIŪTĖ

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Būdami perfekcionistais, norim padaryti viską tobulai. Šiam pasauly padaryti ką nors tobulai, kaip tu įsivaizduoji, praktiškai yra neįmanoma. Negalėdamas padaryti tobulai, pradedi atidėlioti, o dėl per didelio atidėliojimo galiausiai ir visai nepadarai“, – mintimis apie perfekcionizmo šleifą nardo žurnalistė Gabija Vitkevičiūtė. Panašu, kad su Gabija turime nemažai bendra – perfekcionizmo virusas ir žongliravimas daugybe skirtingų veiklų – tik dalis mūsų sąsajų.

Šis pokalbis man gana išskirtinis ne tik todėl, kad juo grįžtu prie podkasto po ilgos, nelengvos pauzės, bet ir dėl to, kad per tokį trumpą pasikalbėjimą palietėme tiek daug stiprių temų. Baimių suvaldymas, perfekcionizmo pasekmės, aplinkos vertinimas, stigmos, noras patikti, priklausomybės problema šeimoje ir jos atgarsiai suaugusio žmogaus gyvenime... Tikriausiai nenuostabu, kad spėjome tiek aptarti – Gabija pokalbyje prasitaria, kad yra greita, tad ir šis pokalbis labiau greitas nei lėtas. Gero klausymo!

Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė

Garso reikalų konsultantė – Kata Bitowt

Muzika – Komiku

Prisidėk prie pokalbių svarbiomis temomis kūrimo – tapk podkasto draugu Patreon.

Podkasto klausykite Spotify, iTunes, Stitcher, Google podcasts ir visose podkastų klausymo programėlėse. Be to galite prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleiskite podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ