EP 17: GEDIMINAS GRINIUS

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Negatyvios patirtys yra tik gerųjų preliudija. Net tos blogos patirtys misijoje buvo preliudija tam, kas esu dabar. Tokie išgyvenimai išmoko į kitus gyvenimo įvykius reaguoti daug ramiau“, – sako ultramaratonininkas, buvęs NATO karys Gediminas Grinius, prisimindamas sunkų misijos Irake etapą.

 

Mintyse piešdamas save kieto vyruko amplua, jaunystėje Gediminas spontaniškai pasirinko karininko profesiją, kuri jį nuvedė (kaip tuomet atrodė) į nuotykį konflikto zonoje Irake. Nuotykio nuotaikas greitai pakeitė sunkūs emociniai išgyvenimai, išgąstį keliantys vaikiškų balionų sprogimai ir nelengvas pripažinimas sau, kad reikia pagalbos. 

 

Po ilgų derybų su vyrišku ego maldą ir nusiraminimą Gediminas rado bėgime. Nors šis sportas šiadien daugumai pažįstamas, pokalbyje bėgimas ir akmenukai batuose tampa metaforomis, kurios savo atspindžius randa įvairiausiose gyvenimo situacijose. Čia kalbame apie bėgimą ne kaip apie sportą ir rezultato siekimą. Čia bėgimas iliustruoja visa kita.  

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Pokalbio garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio“.

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje.

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ