EP 13: GEDIMINAS ŠIAULYS

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

Režisierius Gediminas Šiaulys sako, kad išreikšti kilusias emocijas – tiek teigiamas, tiek neigiamas – yra labai svarbu. Jo manymu, emocijų sugeneruota energija niekur nedingsta ir tik kaupiasi, o slopindami neigiamas emocijas, neleidžiame sau išreikšti ir teigiamų, taip save ribodami.

 

Dar prieš susitikimą Gediminas prasitaria, kad tikisi dialogo. Man net akys sužibo – juo pokalbiuose labiausiai mėgaujuosi ir aš. Todėl šiame epizode drąsiai keičiamės rolėmis, metam kaukes lauk ir lupam sluoksnius, kad prisikastume prie esmės, kurioje ir glūdi dauguma atsakymų. 

 

Pokalbis su Gediminu – šviesos, įkvėpimo ir optimizmo bomba, puikiai deranti su sprogstančiais medžiais ir pavasario virsmais.

 

Epizodo raktažodžiai: emocijų išraiškos, begalybės paieškos, vyriškos ašaros, ilgalaikiai vs trumpalaikiai santykiai, kūrybinė krizė, įmanomas neįmanomumas, neišsenkantis optimizmas, pasitikėjimas savimi, irracionalūs sprendimai.

 

PASTABA: pokalbyje minėta knyga – I. Kant „Grynojo proto kritika“

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Pokalbio garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai Dropaudio“.

Prisidėk prie pokalbių svarbiomis temomis kūrimo – tapk podkasto draugu Patreon.

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, Stitcher, Google podcasts, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ