EP 3: GIEDRĖ VALAVIČIŪTĖ

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Sėkmė man yra savo komforto zonos praplėtimas,“ – sako iniciatyvos „Dydis nesvarbu​“ sumanytoja Giedrė, paklausta apie sėkmės rodiklius netipiškame karjeros kelyje. 

Dar vienas pokalbis ir šįkart jis vėl kitoks. Su Giedre kalbame apie rimtus dalykus, tačiau atsipalaidavę ir kvatodamos. Kas gali būti geriau?

Lengvai filosofuodamos ir nebijodamos garsiai svarstyti, išnarstom grožio sampratą, besitrinančias moteriškumo ir vyriškumo sąvokų ribas, kritinio mąstymo lavinimą, moralizuojančią edukaciją, priklausomybę nuo aplinkos vertinimo, vaikystėje patirtų traumų pasekmes, drastiškus karjeros pokyčius ir naują požiūrį į sėkmę. Giedrė – ugninga pašnekovė, todėl šis epizodas ypač pozityvus ir uždegantis. Neužgeskit ir gero klausymo!

Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė

Garso reikalų konsultantė – Kata Bitowt

Muzika – Komiku

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Prisidėk prie pokalbių svarbiomis temomis kūrimo – tapk podkasto globėju ir draugu Patreon.

Podkasto klausykite Spotify, iTunes, Stitcher, Google podcasts ir visose podkastų klausymo programėlėse. Be to galite prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleiskite podkasto naujienų:

© 2019 URTĖ KARALAITĖ