EP 1: GIEDRIUS ŠIRKA

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Neturi bijoti dalykų, kurie vyksta natūraliai“, – mintis greitakalbe beria Giedrius Širka ir priduria, kad gražiai sensta tie, kurie nebijo! (O tu?) Tuoj po to pokalbis pakrypsta kita linkme ir Giedrius juokdamasis tarsteli, kad jam saugiausia vieta pasaulyje – tarp šiltų moters krūtų.

 

Šmaikščios, drąsios ir be galo nuoširdžios – būtent tokios pasirodė „Golden Parazyth“ vokalisto ir dainų autoriaus mintys. Kalbėjomės apie viską nuo pramogų pasaulio tuštybės, nesėkmių scenoje, vienatvės ir daugybės laimės sąvokų iki senelio skiepytų kriaušių bei molinės Giedriaus trobelės be elektros. Viską į vieną supina veržlus ir sąmoningas Giedriaus judėjimas per gyvenimą ir drąsus žaidimas juo.

Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė

Garso reikalų konsultantė – Kata Bitowt

Muzika – Komiku

Kuriant šį epizodą prisidėjo Olegas Šurajevas, Dominykas Noruišis ir Valdemaras Repšys. Ačiū!

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Prisidėk prie pokalbių svarbiomis temomis kūrimo – tapk podkasto draugu Patreon.

Podkasto klausykite Spotify, iTunes, Stitcher, Google podcasts ir visose podkastų klausymo programėlėse. Be to galite prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleiskite podkasto naujienų:

© 2019 URTĖ KARALAITĖ