EP 8: IMANTAS SELENIS

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Konfliktas ir priešprieša man nėra negatyvūs žodžiai, man tai – įdomūs patyrimai. Labai daug dalykų suprantu atsiradus konfliktui, dvilypiškumui. Kai prieini kelio išsišakojimą, turi šiek tiek sustoti, pagalvoti, pabūti su savimi ir tada nuspręsti. Tos priešpriešos ir konfliktai man padėjo augti“, – savo patirtis reflektuoja fotografas Imantas Selenis. 

 

Po pokalbio su Imantu ir aš jaučiuosi ūgtelėjusi, tik ne dėl kilusių konfliktų. Garsiai keliami klausimai, diskusija ir platus Imanto mąstymo laukas klausimus galvoje, atrodo, padaugino iš X. Nors atsakymai ne į visus juos ateina iškart, o nežinomybė gal kiek ir nepatogi, smalsumas ir naujų horizontų užkabinimas labai įtraukia ir sujudina dar nepažintas molekules. 

 

Jei reikėtų išskirti pokalbio raktažodžius, labiausiai įsiminę būtų šie: diskomfortas nežinomybėje, nerimo būsena, laisva valia, kova dėl išlikimo, rojaus griovimas, vidinės transformacijos, emocinis stuburas, nebūties vizualizacija, noras kontroliuoti aplinką, smegenų ir emocijų saitai.

PASTABOS: Ž. Bodrijaro simuliakrų teorija knygoje „Simuliakrai ir simuliacija“, Clifton D. Bryant „The handbook of death and Dying“, Alexander Bard filosofas  kalba „TEDx“ renginyje, Aeon straipsnis apie vienatvę, „Vcause“ kanalas Youtube.

Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė

Garso reikalų konsultantai – Justinas Dūdėnas ir Kata Bitowt

Muzika – Komiku

Prisidėk prie pokalbių svarbiomis temomis kūrimo – tapk podkasto globėju ir draugu Patreon.

Podkasto klausykite Spotify, iTunes, Stitcher, Google podcasts ir visose podkastų klausymo programėlėse. Be to galite prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleiskite podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ