EP 18: INDRĖ VILEITĖ

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Jei padėsi žmogui pereiti duobę, bet šalia bus tokia pati duobė ir jam vėl reikės tavo pagalbos, jis neišmoks pats jų įveikti. Tai ne problemos sprendimas, o laikinas jos atidėjimas“, – apie tinkamus pagalbos žmogui būdus svarsto iniciatyvų „Niekieno vaikai“ ir „Raudonos nosys Gydytojai klounai“ įkūrėja Indrė Vileitė.

Išgirdus sąvoką „pagalba kitam“, galvoje gimsta gan aiškus šio proceso atvaizdas. Bet žvilgtelėjus bent vienu sluoksniu giliau, kyla vis daugiau klausimų, į kuriuos rasti vientisus atsakymus nėra lengva, o riba tarp geranoriškos pagalbos ir žalos pasirodo slidi. Ką apskritai reiškia „pagalba“? Kaip atskirti nuoširdžią empatiją nuo pliuso užsidėjimo ir savimeilės glostymo? Arba pasitelkiant Indrės naudotą metaforą, kuo skiriasi meškerė nuo žuvies? 

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Pokalbio garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio“.

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus pirmas!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ