GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI – podkastas apie vidinį žmogų

EP 31: JŪRATĖ DANIELĖ  

„Baudimo sistema labai gaji, bet skatinti žmogaus nelabai norima. Man pirmiausiai norisi žmogų kelti į viršų, nes jis ir taip yra dugne“, – sako Pravieniškių pataisos namų resocializacijos centro specialistė Jūratė Danielė, pastebėdama paralelę tarp vaikų auklėjimo ir darbo su nuteistaisiais.

 

Nepailstančio tikėjimo žmogumi kupina pašnekovė vyrų įkalinimo įstaigoje dirba daugiau nei 10 metų. Nepaisant gajaus silpnosios lyties stereotipo maskulinistinėj kalėjimų sistemoje, Jūratė ne tik nepalūžo ir nepasidavė jos pinklėms, bet ir sunkiai kovojo už savo tikslus siekti pokyčio bei griauti barjerus tarp pareigūno ir nuteistojo. 

 

Nors aplinkiniai vis klausia, kam jai to reikia, Jūratė vietoje atsakymo iškelia retorinį „kas kitas, jei ne aš?“ ir bene kiekvienu savo žingsniu paneigia mums įprastą „vienas lauke ne karys“. Šiuo metu pataisos namų priklausomybių reabilitacijos centre dirbanti pašnekovė pastebi, kad daugelį žmogaus emocinių blokų griauna nuoširdumas ir parodytas noras išgirsti bei įsiklausyti.

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Pokalbis įrašytas Vilniaus universiteto radijo stotyje „Start FM

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse.

Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ