GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI

Atviruose ir ne visada patogiuose podkasto pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Podkastas yra nepriklausomas ir gyvuoja tik klausytojų ir rėmėjų dėka. Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais nemokamai dalintis su visais!

EP 40: JUSTINAS ŽILINSKAS

„Epidemijos ir panašių situacijų atveju valstybė įgyja labai svarbią rolę, įskaitant ir rolę griežčiau kontroliuoti mūsų gyvenimus. Tam tikros mūsų teisės bus apribotos, bet aišku labai svarbu, kad tos apribojimo praktikos paskui būtų atšauktos“, – teigia Mykolo Romerio universiteto Teisės mokyklos profesorius, rašytojas Justinas Žilinskas.

Pasaulinės pandemijos scenarijuose daugelį neramina padidėjusi mūsų privataus gyvenimo kontrolė, griežtėjantys draudimai, privatumą pažeidžiančių įstatymų svarstymai. Kyla diskusijos, kur yra peržengiamos ribos, kada kyla grėsmė demokratijai, ar saugoma pamatinė mūsų teisė į laisvę? Pokalbyje su teisės profesoriumi šiuos neraminančius klausimus ir apžvelgiame – kokie apribojimai neišvengiami ir kokius žingsnius privalėsime dėti patys, norėdami apginti savo teises.

Interviu ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Montažo redaktorė – Kata Bitowt

Muzika – Filipe Raposo

Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas bei Benedikto Gylio fondas. Podkasto draugai – garso reklamos kūrėjai „Dropaudio“, VU radijo stotis „Start FM“.

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk, Start FM eteryje ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
spotify-podcast-badge-blk-wht-660x160.pn

© 2019 URTĖ KARALAITĖ