GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI

Atviruose ir ne visada patogiuose podkasto pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Podkastas yra nepriklausomas ir gyvuoja tik klausytojų ir rėmėjų dėka. Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais nemokamai dalintis su visais! Prisidėk ir tu.

„Nei kūryboje, nei gyvenime neplaukiu prieš srovę. Jei susiklosto nepalanki situacija, „apkabinu“ ją, prisijaukinu ir bandau su ja bendradarbiauti“, – naujame epizode apie nežinomybę ir netikėtumus įvairiuose gyvenimo scenarijuose sako menininkė, muzikantė Lina Lapelytė.

 

Su šiuolaikinės operos „Saulė ir jūra (Marina)“ bendraautore kartu pažiūrime į nežinomybės, rizikos ir nerimo kupinas situacijas kūrybiniuose procesuose ir dabar, pasaulinės pandemijos metu. Lina sako, kad įgyvendinti savo kūrybinę viziją 100 procentų taip, kaip buvo sumanyta, beveik neįmanoma, tačiau būtent tie kompromisai kartais sukuria dar įdomesnius rezultatus. Galbūt galime kažko išmokti iš kūrėjų gebėjimo lanksčiai, kūrybiškai prisitaikyti ir priimti įvairiausius iššūkius bei pritaikyti tai kebliose savo kasdienybės rebusuose?

Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė

Montažo redaktorė – Kata Bitowt

Muzika – Filipe Raposo

Vizualinis identitetas – Regina Stonytė

Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas bei Benedikto Gylio fondas

Podkasto draugai – portalas 15min, garso reklamos kūrėjai „Dropaudio“, VU radijo stotis „Start FM“.

Prisidėk prie podkasto gyvavimo kasmėnesine suma Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto taip pat klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

spotify-podcast-badge-blk-wht-660x160.pn
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ