GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI

Atviruose ir ne visada patogiuose podkasto pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Podkastas yra nepriklausomas ir gyvuoja tik klausytojų ir rėmėjų dėka. Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais nemokamai dalintis su visais!

EP 34: LIUDVIKA POCIŪNIENĖ

„Nuomonė yra tam tikras įsitikinimas, į kurį jau esi įdėjęs darbo: domėjęsis faktais, gretinęs juos. Tik tokia nuomonė yra vertingas dalykas. O jeigu tai tiesiog „man šitas nepatinka ir negaliu paaiškinti, kodėl“ – čia ne nuomonė, tai lengvabūdiškas požiūris,“ – naujame epizode sako žurnalistė Liudvika Pociūnienė.

 

Dažnai susimąstau, kad bene vienintelis būdas švelninti savo ribotumą ir išvengti sustabarėjimo – išgirsti kitą žmogų, kitą nuomonę, kitus argumentus. Atsivėrimas, svarstymai ir abejonės padeda augti ir judėti. Tuo tarpu kategoriškumas ir nepajudinamas įsitikinimas vis tvirčiau prismeigia toje pačioje vietoje. 

 

Būtent tai pokalbyje su Liudvika ir bandome užčiuopti – kas kuria mūsų nuomonę, vidinį branduolį? O kada plastiškumas, gebėjimas išgirsti kitą ar prisitaikyti leidžia augti?

Interviu ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Filipe Raposo

Podkasto garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio

Pokalbis įrašytas Vilniaus universiteto radijo stotyje „Start FM

Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas bei Benedikto Gylio fondas.

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk, Start FM eteryje ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ