EP 11: MANTAS JONEIKIS

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Jei šią akimirką suklydau, tai tik parodo, kur eiti toliau. Žmonės dažnai sako „pridariau gyvenime klaidų“. Jei vis dar taip galvoji, matyt, neperskaitei to ženklo. Kol kažko neišmoksti, tol tai yra klaida“, – svarsto grupės „Garbanotas“ gitaristas Mantas Joneikis. 

 

Pokalbyje su Mantu drąsiai griebiam tokias „slidžias“ temas kaip laisvė ir ribos poros santykiuose, kaltės ir nuodėmės samprata moralės dialoguose. O ieškodami atsakymų į kylančius klausimus, nuklystam į Antikos ir hipių laikus, F. Nyčės „Antikristo“ puslapius ir J.Meko eiles. 

 

Į nesibaigiančius klausimus tikslių atsakymų gal ir nerandam, nes jie nebūtinai egzistuoja, bet tikrai iššaukiam dar daugiau diskusijų ir dvejonių, taip sujudindami patogų pagrindą po kojomis ir mintimis. Plataus pokalbio ir dar daugiau klausimų!

 

PASTABOS: Joseph Campbell, Stepono Januškos daina „Radijas“, Janinos Lapinskaitės filmas „Venecijaus gyvenimas ir Cezario mirtis“, absurdo poetas Daniil Kharms, Aldous Huxley knygos „The Doors of Perception“ ir „Heaven and Hell“, Friedrich Nietzsche „Antikristas“, Fluxus menininkas Joseph Beuys, Henry Miller, teatro „Kitas kampas“ spektaklis „Nuostabūs dalykai“, Czesław Miłosz eilėraštis „Meaning“.

 

Epizodo raktažodžiai: kaltė vs atsakomybė, sienos ir laisvė poros santykiuose, tėvų tarpusavio santykių atkartojimas, klaidos vs nuodėmės, priklausomybė patogumui, radikalumas būti neradakaliu, dvejoti nereiškia netikėti, Nyčė ir bažnyčia, kaltė dėl tėvų poelgių.

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Garso reikalų konsultantė – Kata Bitowt

Muzika – Komiku

Prisidėk prie pokalbių svarbiomis temomis kūrimo – tapk podkasto draugu Patreon.

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, Stitcher, Google podcasts, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ