GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI

Atviruose ir ne visada patogiuose podkasto pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Podkastas yra nepriklausomas ir gyvuoja tik klausytojų ir rėmėjų dėka. Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais nemokamai dalintis su visais!

EP 41 MILDA PIVORIŪTĖ

„Galimybę sustoti ir kokybiškai išnaudoti šitą sustojusį laiką kaip galimybę pokyčiams turės vidurinės arba aukštesnės klasės žmonių grupė, kurių socio-ekonominė padėtis leidžia jiems šį etapą išgyventi be didesnio streso“, – svarstydama, ar karantino laikotarpis galėtų būti naudingas asmeniniam tobulėjimui, pastebi sociologė, VU dėstytoja Milda Pivoriūtė.

 

Dažniausiai pasaulį matome per savo individualią prizmę, o užklupus bėdai, pirmiausia sprendžiame sau ir savo artimai aplinkai aktualiausias problemas. Pokalbyje su Milda mėginame į krizės padarinius pažiūrėti plačiau – su kokiais sunkumais susiduria įvairių socialinių grupių žmonės, kokios nelygybės šiuo laikotarpiu ryškėja, kaip toks laikas gali padėti permąstyti savo pačių ir aplink mus esančių, iki šiol galbūt per mažai įvertintų žmonių gyvenimus. 

Interviu ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Montažo redaktorė – Kata Bitowt

Muzika – Filipe Raposo

Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas bei Benedikto Gylio fondas. Podkasto draugai – garso reklamos kūrėjai „Dropaudio“, VU radijo stotis „Start FM“.

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk, Start FM eteryje ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
spotify-podcast-badge-blk-wht-660x160.pn

© 2019 URTĖ KARALAITĖ