EP 7: MONIKA KATKUTĖ

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Didžiausias atradimas buvo suvokti, kad esu ne tik netobula, bet ir ribota, limituota ir tai yra geriausia, kas man gali atsitikti. Esu ribotų gebėjimų, riboto žinojimo, išvaizdos, duotybių, turiu ribotus fizinius ir emocinius resursus, bet tokie apribojimai gali tapti ir kūrybiškumo šaltiniu“, – mintis ramiai dėlioja kūrybinių technologijų startuolio „bit&Byte“ įkūrėja Monika Katkutė.

Nežinote Monikos? Spėju, tik kol kas. Ne, ji nėra superžvaigždė, bet būtų tikrai gaila, jei vien dėl to praleistumėt galimybę išgirsti jos skaidrias ir aštrias mintis apie kūrybiškumo šaknis logikoje, aplinkos primestą susivaldymo sąlygą, gyvenimo dugnus, vidines transformacijas motinystėje, vienumos ir atsiskyrimo naudą bei tikrumą, kurio, pasak Monikos, žmonės labai išsiilgę, nes nuolatinis lyginimasis ir noras būti tobulu vargina net ir stipriausius. 

Monika sako, kad nuobodžių dienų ir net valandų jos gyvenime nėra. Mūsų pokalbiui šis apibūdinimas taipogi netiktų. Montuojant pokalbį, daug kartų teko patylinti juoką.

PASTABOS: pokalbyje Monikos minimas filmas apie intuiciją – „Innsaei“

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Garso reikalų konsultantai – Justinas Dūdėnas ir Kata Bitowt

Muzika – Komiku

Prisidėk prie pokalbių svarbiomis temomis kūrimo – tapk podkasto globėju ir draugu Patreon.

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, Stitcher, Google podcasts ir visose podkastų klausymo programėlėse. Be to galite prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ