GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI – podkastas apie vidinį žmogų.

 

 

EP 21: MYKOLAS PLESKAS

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Kai esi saugioje aplinkoje, kai tave supa draugai, kurie kartais net neadekvačiai tave palaiko, savigaila gali nugalėti. Tada tiesiog vegetuoji, nematai tikslo išeiti į diskomfortą ir pradėti ieškoti, ką daryti toliau“, – kalbėdamas apie sunkias gyvenimo patirtis, svarsto Mykolas Pleskas.

 

Vieną sudėtingiausių savo gyvenimo laikotarpių, iširus šeimai, Mykolas pasirinko leisti vienumoje. Kaip jis pats sako, pirminis noras yra guostis ir jausti aplinkinių gailestį, tačiau, ar tai padeda išlipti iš skausmo? 

 

Ištikus nelaimei dažnam iš mūsų norisi susigūžti artimo žmogaus glėbyje, guostis ir jaustis nuskriaustu. Noras apsaugoti save ir slėptis komfortabilioje aplinkoje – natūrali mūsų reakcija į negatyvią situaciją. Pyktis ir liūdesys dažnos jas lydinčios emocijos. Pastebėti savo būsenas yra svarbu, tačiau kiek leidžiame emocijoms imti viršų ir valdyti mūsų gyvenimą? Kiek pasiduodame negatyvių minčių spaudimui prie žemės ir panyrame į savigailos liūną? Šiuos sprendimus priimame patys.

 

Per daug nenutoldami nuo šios pokalbio ašies, taip pat aptariam diskusijos naudą, pykčio ir atleidimo jėgą, norą tapti geresniu žmogumi, pagalbos galvojančiam apie savižudybę būdus, tėvystės atnešamą prasmę ir nepaliaujamą tikėjimą žmonėmis. 

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Podkasto garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio

Pokalbis įrašytas Vilniaus universiteto radijo stotyje „Start FM

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus pirmas!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ