GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI

Atviruose ir ne visada patogiuose podkasto pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Podkastas yra nepriklausomas ir gyvuoja tik klausytojų ir rėmėjų dėka. Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais nemokamai dalintis su visais! Prisidėk ir tu.

„Labai daug žmonių savo gyvenime tiesiogiai matematikos nenaudoja, bet neįsivaizduoju žmogaus ar specialybės, kur nereikėtų matematinio mąstymo, nes tai ugdo loginį mąstymą, gebėjimą įžvelgti ryšius, kur juos sunku įžvelgti, galiausiai ugdo kritinį mastymą“, – naujame epizode sako ekonomistas Nerijus Mačiulis.

Dar pokalbiui neprasidėjus (nors mikrofonai jau įjungti), Nerijus pasidžiaugia, kad tokiame laidos formate bus galima neskubėti ir kartais patylėti. Nė nepastebime, kad įrankiai sulėtėjimui yra visai šalia. Neskubėdami pokalbyje atsispiriame nuo gan problemiško tiksliųjų mokslų įvaizdžio bei matematinio mąstymo naudos kasdienybėje ir nuklystame prie tylos poreikio, užsispyrimo pabaigti užduotis iki galo, viešų klaidų pripažinimų ir žmonių emocijų blaškomos finansų rinkos. Pokalbis viena ranka vis bando šiek tiek patempti, kita – kaip mat atpalaiduoja.

Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė

Montažo redaktorė – Kata Bitowt

Muzika – Filipe Raposo

Vizualinis identitetas – Regina Stonytė

Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

Pokalbis įrašytas VU radijo stoties „Start FM“ studijoje. Podkasto draugai – portalas 15min.

Prisidėk prie podkasto gyvavimo kasmėnesine suma Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto taip pat klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

spotify-podcast-badge-blk-wht-660x160.pn
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ