EP 9: NIJOLĖ OŽELYTĖ

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Kitas žmogus niekada nebus toks, kaip tu nori, net jeigu jis yra tavo vaikas. Taip pat kaip ir tu nesi toks, kokiu tau liepia būti tavo tėvai. Tavo laimė negali priklausyti nuo nieko. Tai – neįmanoma“, – greitakalbe mintis beria etikečių nemėgstanti Nijolė Oželytė.

 

Pokalbyje Nijolė atvirai dalinasi atsakymo į ilgai ją persekiojusio klausimo „kas aš?“ paieškomis. Kokį atsakymą jai pavyko rasti? O kas vyksta, kai tavo išorinis gyvenimas jau yra toks, kokio galima tik pavydėti, tačiau tau vis vien jame nepatogu? „Nenorėčiau čia grįžti“, – priduria Nijolė.

 

Pokalbio raktažodžiai: žmogaus individualumo kvestionavimas, laimės paieškos išoriniuose veiksniuose, riboto laiko ir gyvenimo prasmės santykis, kūno ir sąmonės atskyrimas, mirties baimė, gyvenimo diskomfortas, neatsakyto klausimo keliama kančia, proto ribotumas, laisvė rinktis skleisti gėrį ar blogį.

 

PASTABA: pokalbyje minima K. G. Jungo knyga „Atsiminimai, vizijos, apmąstymai“. 

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Garso reikalų konsultantė – Kata Bitowt

Muzika – Komiku

Prisidėk prie pokalbių svarbiomis temomis kūrimo – tapk podkasto draugu Patreon.

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, Stitcher, Google podcasts ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ