EP 10: RIMAS ŠAPAUSKAS

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Pyktis gali būti visoks – priklauso kaip jį naudoji. Kaip John Lydon iš grupės „Sex Pistols“ dainavo, „Anger is an energy“. Pyktis gali būti labai geras dalykas, nes jis veda pirmyn. Gali gyventi savo komforto zonoj, bet dėl kažko supykęs, sugebėsi nuversti kalnus“, – pyktį dekonstruoja komikas Rimas Šapauskas. 

Spėju, kad šis pokalbis kai kuriems klausytojams gali būti gana netikėtas. Jame žaidžia visa elementų įvairovė – nuo religijos, tėvystės ir gyvenimo prasmės iki budulio, pankų vakarėlių ir darbo operacinėje. Tarpus užpildo išsprūstančios Rimo dainų eilutės, budulio ir kitų personažų apsilankymai bei pakikenimai duetu. 

 

Epizodo raktažodžiai: netikras aš, tėvo vaidmuo, melavimas sau, bendruomeniškumo nauda visuomenei, laisvė vs savęs ribojimas, tikro vyro sąvoka, religija, pasiekimų ir prasmės santykis, pyktis, kaltė, nuolankumas, savęs neigimas.

 

PASTABOS: P. Lungin filmas „Sala“

J. ir S. Eldridge knygos „Žavingoji“, „Karas ir taika“, „Laukinis širdyje“

A. Užkalnio mintys apie nuoskaudas

 

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Garso reikalų konsultantė – Kata Bitowt

Muzika – Komiku

Prisidėk prie pokalbių svarbiomis temomis kūrimo – tapk podkasto draugu Patreon.

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, Stitcher, Google podcasts ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ