GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI

Atviruose ir ne visada patogiuose podkasto pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Podkastas yra nepriklausomas ir gyvuoja tik klausytojų ir rėmėjų dėka. Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais nemokamai dalintis su visais! Prisidėk ir tu.

„Nuomonės laikinumas yra protingo žmogaus požymis. Jeigu žmogus laikosi tos pačios nuomonės visą gyvenimą, jis yra idiotas,“ – naujame epizode aštriai ir taikliai mintis dėlioja žurnalistas, televizijos laidų kūrėjas Rytis Zemkauskas.

 

Kiek neįprastoje, pašnekovo, kėdėje šįkart prisėdęs žinomas dialogų vedlys Rytis Zemkauskas nebijo provokacijų ir pokalbyje pakviečia pažiūrėti, kuo mums pasitarnauja veidmainystė, kaip neracionaliai renkamės autoritetus ir pasiūlo netikėtą žvilgsnį į žmogaus santykį su apibrėžtumu, klausdamas, ar tikrai norėtume žinoti, kada mirsime?

Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė

Montažo redaktorė – Kata Bitowt

Muzika – Filipe Raposo

Vizualinis identitetas – Regina Stonytė

Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

Podkasto draugai – portalas 15min, garso reklamos kūrėjai „Dropaudio“, VU radijo stotis „Start FM“.

Prisidėk prie podkasto gyvavimo kasmėnesine suma Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto taip pat klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

spotify-podcast-badge-blk-wht-660x160.pn
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ