GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI

Atviruose ir ne visada patogiuose podkasto pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Podkastas yra nepriklausomas ir gyvuoja tik klausytojų ir rėmėjų dėka. Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais nemokamai dalintis su visais! Prisidėk ir tu.

„Kiekvieno žmogaus pasaulis pasikeis, jeigu jis bandys pirmiausia keisti jį savo galvoje, o tada keisis ir visas bendras“, – naujame epizode sako muzikantas, grupės „Garbanotas“ vokalistas Šarukas Joneikis ir priduria, kad blogis pirmiausia gimsta būtent žmogaus galvoje.

 

Siekdamas nekelti savęs aukščiau kitų ir trindamas negatyvias nuostatas iš savo minčių, Šarukas sako, kad tai bene svarbiausia ir įdomiausia gyvenimo užduotis, kurios greičiausiai įgyvendinti šiame gyvenime nepavyks, bet tikslas – nuolat to siekti. Vasariškai šviesus ir ugningas pokalbis narsto gaivias Šaruko mintis, o pabaigoje įgauna ir muzikinį foną.

Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė

Montažo redaktorė – Kata Bitowt

Muzika – Filipe Raposo

Vizualinis identitetas – Regina Stonytė

Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

Pokalbių garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio“. Pokalbis įrašytas VU radijo stoties „Start FM“ studijoje. Podkasto draugai – portalas 15min.

Prisidėk prie podkasto gyvavimo kasmėnesine suma Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto taip pat klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

spotify-podcast-badge-blk-wht-660x160.pn
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ