GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI

Atviruose ir ne visada patogiuose podkasto pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Podkastas yra nepriklausomas ir gyvuoja tik klausytojų ir rėmėjų dėka. Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais nemokamai dalintis su visais! Prisidėk ir tu.

„Ką reiškia susikirsti? Parodyti, kad nesu toks šaunus, koks bandau būti, ir tuo momentu nedėviu kaukės? Esu mirtingas, pažeidžiamas, silpnas, jautrus, kenčiantis ir tą akimirką pripažįstu, kad nesu pasiruošęs šarvų ir skydų", – naujame epizode apie nesėkmes ir apsinuoginimą reflektuoja šiuolaikinio meno kūrėjas Saulius Leonavičius.

Pokalbis tirštas ir platus – pašnekovas permąsto skirtingų vertybinių sistemų derinimo keblumus ir iššūkį nepasiduoti, nebūtinai malonius vidinius tyrinėjimus, pasitelkiant įvairias priemones, vyrų ašarų trūkumą, radikalius dvasinius pasirinkimus ir suartėjimą  su pirmaprade gamta, kurioje ir baimės, ir tamsiosios pusės išryškėja.

Interviu ir montažo autorė – Urtė Karalaitė

Montažo redaktorė – Kata Bitowt

Muzika – Filipe Raposo

Vizualinis identitetas – Regina Stonytė

Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

Pokalbis įrašytas VU radijo stoties „Start FM“ studijoje. Podkasto draugai – portalas 15min, garso reklamos studija „Dropaudio".

Prisidėk prie podkasto gyvavimo kasmėnesine suma Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto taip pat klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

spotify-podcast-badge-blk-wht-660x160.pn
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ