EP 19: TADAS VIDMANTAS

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

 

„Pripažindamas savo klaidą, pripažindavau, kad esu netobulas. Tai, kad turiu būti visą laiką visiems tobulas – buvo ir šiek tiek dar tebėra mano kryžius, kurį nešu. Kai nustojau tai daryti, labai palengvėjo“, – sako režisierius ir scenaristas Tadas Vidmantas.

Kartais sutikusi naują žmogų ir šiek tiek pabendravusi, pagalvoju, kad šitas žmogus jau yra kažką supratęs. Kažką, ką galbūt dar nevisi atrado ir išsiaiškino. Tadas, man atrodo, yra vienas tokių žmonių. Gal visko jis dar nesuprato ir abu sutarėm, kad teisingų atsakymų nėra, bet to kažko iš Tado tikrai galima pasisemti. Man tas kažkas galbūt būtų ramesnis požiūris, mokėjimas pripažinti savo klaidas, drąsa stoti akistaton su savo netobulumu ir keistis. O kas tai bus jums, dar nežinau.

 

Vasariškai atsipūtę ir kikendami aptariam gynybinius puolimus, alfa vyrus, norą visiems patikti, pratimus perfekcionizmui įveikti, šeimos ir santykių modelius bei lyčių roles juose.

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Podkasto garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio

Pokalbis įrašytas Vilniaus universiteto radijo stotyje „Start FM

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus pirmas!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ