GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI – podkastas apie vidinį žmogų

EP 28: TEKLĖ KAVTARADZĖ

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais dalintis su visais. Iki podkastui kurti reikiamos sumos dar šiek tiek trūksta. Prisidėk ir gauk epizodus pirmas --> Patreon

„Pyktis, man atrodo, labai svarbus dalykas, padedantis pasirūpinti savimi ir apsisaugoti nuo kažko. Gebėti įvardyti, kad pyksti ir kad tau tai nepriimtina yra tiesiog būtina sąlyga gyventi laimingai ir sveikai“, – naujame epizode sako rašytoja ir dramaturgė Teklė Kavtaradzė.

 

Vos susitikę su Tekle ir persimetę keliais žodžiais, supratom, kad atėjom su panašiais klaustukais galvose ir pažįstamomis emocijomis. Pokalbio planas, lūkesčiai ir vizijos nusistūmė į šoną ir griebėm kartu narstyti visiems pažįstamus mūsų visų pamatus. Kurie niekada nedings iš mūsų santykių su kitais aktualijų, nes dialogo procesualumas tuo ir žavus. Iš vienos pusės, tarsi viskas keičiasi, augame, tobulėjame, mokomės. Iš kitos, vėl ir vėl grįžtame į tuos pačius taškus ir peržiūrime viską iš naujo. Gal kaskart vos kitu kampu, o gal ir žengę žingsnį atgal.

 

Emocingai ir labai atvirai, kartais kalbėdamos viena per kitą ir prieštaraudamos pačios sau, po gabalėlį ardom žmogaus poreikius ryšyje su kitu, konfliktą, lūkesčius sau, atleidimą, savasties paieškas ir bandymus tai žūtbūt išlaikyti, norą apsaugoti savo branduolį ir vienumos nerimą.

Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Muzika – Komiku

Pokalbis įrašytas Vilniaus universiteto radijo stotyje „Start FM

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus pirmas!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 URTĖ KARALAITĖ