GREITO GYVENIMO LĖTI POKALBIAI

Atviruose ir ne visada patogiuose podkasto pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Podkastas yra nepriklausomas ir gyvuoja tik klausytojų ir rėmėjų dėka. Ačiū jiems, kad galime tokiais pokalbiais nemokamai dalintis su visais!

EP 38: TOMAS RAMANAUSKAS

„Situacija, į kurią pakliūname prieš savo valią, yra sveika kūrybingumui atsirasti arba pabusti. Ji reikalauja kažkokio sukimosi, galvojimo, ieškojimo – neordinarumo, nes staiga seni metodai nebeveikia. Standartinis žmogaus santykis su į jį besirėžiančiomis problemomis – susiimti už galvos ir dejuoti, bet kiek ilgai tu gali dejuoti?“ – naujame epizode į dabartinės mūsų situacijos ir kūrybingumo santykį žvilgteli komunikacijos specialistas, kūrybingumo dėstytojas Tomas Ramanauskas.

 

Atsispyrę nuo šių dienų aktualijų pasaulinės pandemijos akivaizdoje, pokalbyje pergalvojame, kaip platus ir kūrybiškas mąstymas gelbsti krizinėse situacijose ir kokį impulsą kuria reali grėsmė ar visiškai naujas, nepatirtas scenarijus, kuriam naviguoti dar neturime jokių įrankių. O galbūt nepatogi situacija, kai viskas, rodos, griūna būtent ir yra puiki terpė kažkam kurtis?

PASTABA: pokalbyje Tomo minimas tekstas.

Interviu ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė

Montažo redaktorė – Kata Bitowt

Muzika – Filipe Raposo

Podkasto kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas bei Benedikto Gylio fondas. Podkasto draugai – garso reklamos kūrėjai „Dropaudio“, VU radijo stotis „Start FM“.

Prisidėk prie podkasto gyvavimo Patreon platformoje ir gauk epizodus anksčiau nei kiti!

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk, Start FM eteryje ir podkastų klausymo programėlėse. Be to gali prenumeruoti podkasto RSS.

Nepraleisk podkasto naujienų:

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
spotify-podcast-badge-blk-wht-660x160.pn

© 2019 URTĖ KARALAITĖ